Ana Sayfa » Genel

Bahar Dönemi Final Programı Açıklandı :(

27 Nisan 2009 6 Yorum

Beklenen gün geldi :) bugün defalarca kontrol ettim ama final programı herzaman ki gibi gecikmeli olarak ilan edildi. Bir final klasiği daha beni bekliyor. 9 dersi 10 iş günü içerisine homojen dağıtmak ne kadar güç olabilir ki? Ama okulumuz yine zoru başardı. Benim tüm sınavlarımı her nasılsa son 4 güne sığdırmayı başardı :) Olsun ama ben buna da sevindim. Benim korkum dokuzunu da ilk 3 güne sıkıştırmaları yönündeydi. Artık hayırlısı diyelim. Bu arada sınav tarihlerini google da “final programı” , “final tarifleri” , ” mukavemet 2 sınavı ne zaman?” şeklinde tuhaf sorgularla aratıp kazara benim siteme gelen arkadaşlara şu linki öneririm: www.sis.itu.edu.tr :)

6 Yorum »

 • Hüseyin Berberoğlu :

  Şimdiden finallerde başarılar :)

 • admin (author) :

  Teşekkür ederim Hüseyin :)

 • elif :

  Başarılar dilerim. Allah tüm öğrencilere yardımcı olsun biraz stresli geçer o hafta ama yine de ayrı bir güzeldir. Hey gidi günler… öğrenci evim geldi aklıma final haftaları eğlenceli olurdu aynı eve toparlaşıp son gece ders çalışır ya da proje yetiştirmeye çalışırdık.

 • civileng :

  İlk defa son dönemim olması dolayısıyla belki itü bir kıyak geçip benim 6 finalimi 3-3 paylaştırmış iki haftaya..:)..senin durumunu çok iyi anlıyorum ..geçen dönem 3 gün üst üste günde 2 şer’den 6 finale girmiştim.tek avantajım bu üç gün finallerin son üç günü olmasıydı….Finallerde başarılar..

 • admin (author) :

  Aslında bazılarının çakışmasını bekliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Herkes tatil moduna girip eşyalarını toplarken ben ders çalışmak zorunda olacağım, şans işte…

 • civileng :

  10 ders aldıktan sonra tatil moduna girememek normal..:)çap yapmak biraz fedakarlık ister ama di mi..

Düşünceni paylaş!

Lütfen dilimizi düzgün kullanalım!