Ana Sayfa » Mimarlık

İstanbul Mobilya Fuarı 2008

26 Ocak 2008 6 Yorum

mobilya-fuari.gif

İstanbul’a döndüğümde mutlaka ziyaret etmek istediğim bir fuar, İstanbul Mobilya Fuarı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan organizasyona yurt içinden ve yurt dışından 23′ü yabancı 296 kadar firma katılıyor. CNR Expo İstanbul’da 120.000 m2 alanda düzenlenecek fuara 30 Ocak ve 03 Şubat tarihleri arasında yaklaşık 70.000 ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor.

klasik.jpg

İMOB’a Çilek, İpek, Yataş, Doğtaş, Adnan Serbest, İdaş, Mondi, Kilim, Aldora ve Atlas gibi sektörün önde gelen firmaları katılacak. Pierre Cardin, Ponello, Movesul Brasit, Meubelco ve Lerona gibi yabancı markalar da fuarda yer alacak. Ev mobilyası, içmimari ürünleri, genç ve çocuk odaları, koltuk yatak gibi geniş yelpazede pek çok ürün yeni tasarımlarıyla sergilenecek. İthalatçılar, ihracatçılar, satın almacılar, bayiler, toptancılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticilerinin ticari bağlantılara adım atması amaçlanan fuarda, yeni yılın ihracat hedefleri de belirlenecek.

 

CNR Expo’ya daha önce gitmeyenler için ulaşımla ilgili bilgi vereyim. CNR Expo’nun Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden fuar alanına kolayca ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

ulasim_linkler.jpg

BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – metro ile CNR EXPO

KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – metro ile CNR EXPO
İETT ile TAKSİM – İETT ile CNR EXPO

MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO

EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO

TAKSİM: Fuar zamanları İETT ile CNR EXPO

AKSARAY: Metro ile CNR EXPO

KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO

ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO

Online Davetiyenizi bu adresten kolayca alabilirsiniz.


6 Yorum »

 • ŞENER SAYIN :

  MERAKLA BEKLİYORUZ

 • Berna :

  fuarın çok güzel olduğunu duyduk. Mobilya almak için bu fuarı bekliyorduk. Biletlere nasıl ulaşacağımız sitede okuduk. Yardımcı olur musunuz?

 • archadian (author) :

  hangi konuda yardıma ihtiyacın var.. elimden geleni yaparım tabiki

 • akgün ahsap Eyüp akgün :

  Fuarımıza tüm istanbul halkımızı bekleriz

 • Kemal :

  İnegöl’ lü değilim ama inegöl’ de ikamet eden birisi olarakmobilya fuarlarını kaçırmamaya çalışırım. Malesef bu fuara gidemedim. Ama çok iyi geçtiğine eminim.

 • hakan :

  slm ben hakan mobılya fuarlarına katılmak ve fuarların hepsınden haberdar olmak istiyorum bende bu meslekle ugrasıyorum ve ilerleyen zamanlarda stant kıralamak istiyorum bu konularlada bana yardımcı olabılme imkanınız varmı.

Düşünceni paylaş!

Lütfen dilimizi düzgün kullanalım!